Výsledky diabetes insipidus po 15 letech ukazují, správné jídlo

0
Rate this post

Porovnává výsledky toho, kolik lidí onemocní diabetem 2.typu mezi těmi, kteří byli léčeni metforminem nebo placebem. Výsledky po 15 letech ukazují, že tablety metforminu dvakrát denně ve srovnání s placebem snížily riziko vzniku diabetu 2.typu o 17%. Je to silný výsledek a pokud by měl být použit v klinickém každodenním životě, množství vysoce rizikových pacientů by po dlouhou dobu uniknout diagnóze.

Prediabetes is no disease. Metformin je velmi bezpečný, levný lék, který toleruje většina pacientů. Je to skutečně jeden z mála léků na světě, které má smysl používat k prevenci cukrovky 2.typu právě proto, že o ní tolik víme a že je užívá tak dlouho. Proto jsme právě vybrali metformin v této studii, říká David M. Nathan nadšeně.

Prediabetes is no disease diabetes insipidus

Zvláště velký příznivý účinek měl lék na ženy, které měly dříve diabetes během těhotenství. Dokonce i ti, kteří správné jídlo měli mírně zvýšené hladiny glukózy, což se někdy nazývá prediabetes, když studie začala měla silný pozitivní efekt. Je již dlouho známo, že obě skupiny jsou vystaveny vysokému riziku pozdějšího onemocnění života. U starších věkových skupin nebyl metformin tak účinný.

Léčba non-nemocí správné jídlo a diabetes insipidus?

Prediabetes is no disease diabetes insipidusMetformin má několik a mírných nežádoucích účinků. Většina z nich agenta dobře snáší. Metformin je levný, denní dávka stojí o něco více než desetník. S všechny tyto výhody-proč ne každý, kdo je známo, že být v riziku nákazy typu 2 diabetes přijímat preventivní léčbu s metforminem? Otázka je složitá a čas od času se objevuje diskuse o léčbě jiných než nemocí léky. Diskuse, kde musí být pečlivě zváženy výhody a nevýhody a kde je to výraz “pre”, který komplikuje diskusi. Prediabetes není nemoc, ale stejně jako označení říká prekurzor nemoci.

Nová mezní hodnota pro diabetes 2. typu správné jídlo

Po dobu 20 let byl limit cukru v krvi opačný, když bylo možné stanovit diagnózu diabetu 2.typu. To s cílem dříve léčit komplikace jeden věděl, začal rozvíjet v mnoha případech několik let před diagnózou. “Nové znalosti vyžadovaly zdraví novou mezní hodnotu,” vysvětlil profesor správné jídlo Leif Groop, který byl členem Mezinárodního výboru odborníků, kteří vypracovali nové diagnostické kritérium.

“Je samozřejmé, že bychom měli jednat, když existuje léčba dát a víme, že můžeme chránit lidi před zraněním jejich nemocí,”.

Just what we want. David M. Nathan by rád viděl novou politiku pro předchozí zahájení léčby metforminem s vysokým rizikem diabetu 2.typu. Prediabetes není schválen pro léčbu a protože agent je již patentován, je nepravděpodobné, že farmaceutická společnost, která by, na velké náklady zdraví, zkuste si představit, že indikace diabetes insipidus. Na metforminu už nejsou žádné velké peníze, říká a pokračuje.

Na druhé straně, několik vedlejších účinků a nízké náklady léku by bylo velmi žádoucí používat pro prevenci cukrovky. Koneckonců kardiovaskulárním onemocněním předepisujeme antihypertenziva a léky na snížení krevního tuku. Jaký je rozdíl mezi diabetem 2. typu? Žádný rozdíl, myslím.

Koneckonců kardiovaskulárním diabetes či cukrovka onemocněním zdraví

David M. Mathan sděluje Medscape, že ve Spojených státech existuje názor na metformin jako preventivní činidlo. Pokud více studií potvrdí naše výsledky, správné jídlo může to být přesně to, co chceme, ale farmaceutický průmysl nemá rád-účinný lék, který nestojí víc než odpadky.

Diabetes (dříve hovořil o cukrovce) diabetes insipidus je onemocnění, při kterém je hladina cukru (glukózy) v krvi zvýšena, nejčastěji po celou dobu. U inzulín-dependentního diabetu je onemocnění primárně způsobeno nedostatkem inzulínu diabetes či cukrovka (celkového nebo částečného) a nikoli sníženým účinkem inzulínu. Pak je to otázka diabetu 1.typu a srovnatelných stavů, jako je cukrovka, která vznikla po zánětu nebo odstranění pankreatu a diabetu. U diabetu 2.typu se může v průběhu času vyvinout významný nedostatek inzulínu. Inzulín dependentní diabetes je obecně léčen inzulínem.

Koneckonců kardiovaskulárním diabetes či cukrovka onemocněním zdraví

V pořadí pro péči pokyny, aby bylo snadnější najít zdraví, v roce 2018 Aktualizováno dobré lékařské praxe správné jídlo, doporučení pro diabetes je rozdělen do dvou samostatných linií: inzulin-dependentní diabetes (ve finštině) diabetes či cukrovka “Insuliininpuutosdiabetes” 1 a typ 2 diabetes “Tyypin 2 diabetes” 3 (ve finštině).

Diabetes 1. typu – správné jídlo aktivni diabetik.

Ve Finsku je výskyt diabetu 1. typu ve vztahu k populaci nejvyšší na celém světě. Od devadesátých let se cukrovka u lidí mladších 15 let zvýšila asi o tři procenta ročně, ale zdá se, že nárůst se po roce 2015 zastavil. Ve Finsku diabetes insipidus má 10-15% diabetiků 1.typu.

Co je příčinou diabetu 1. typu?

U diabetu typu 1 jsou beta buňky slinivky břišní postupně zcela zničeny a již nevyvolávají inzulín. V současné době, to není známo, co způsobuje destrukci beta-buněk, ani není známo žádné metody prevence, ale preventivní vyšetření jsou již v plném proudu.

Věk na počátku nemoci a rizikové faktory diabetes či cukrovka. S diabetem typu 1 můžete onemocnět v jakémkoli věku, ale většině nemocných je méně než 40. Jiné než environmentální faktory, dědičné faktory také ovlivňují riziko pádu nemoci: pokud sourozenec nebo jeden z rodičů má diabetes typu 1, riziko je pět až osm procent.

Příznak – Typické příznaky hyperglykémie (vysoká hladina cukru v krvi), kdy člověk ještě neví o svém diabetu jsou konstantní žízeň, velké množství moči, nevysvětlitelné hubnutí a únava. Příznaky obvykle přicházejí rychle, na několik dní nebo týden. Dospělí mohou mít příznaky již několik měsíců před diagnózou je. LADA diabetes insipidus (latentní autoimunitní Diabetes u dospělých), která se vyvíjí pomaleji, je podskupinou inzulín-dependentního diabetu.

Jak diagnostikovat aktivni diabetik?

Inzulín-dependentní diabetes je obecně diagnostikována na základě příznaků, které naznačují onemocnění diabetes či cukrovka a měření cukru v krvi. Existují mezní hodnoty pro hladinu cukru v krvi nalačno, glukózovou zátěž a hodnotu HbA1c. Typ diabetu a velikost jeho vlastní produkce inzulinu lze přesněji určit laboratorními testy.

Hladina cukru v krvi nalačno a glukózový zátěžový test je třeba provádět nalačno (10 hodin nalačno). K testu zátěže glukózy se nejprve provede krevní test (hladina cukru v krvi nalačno) aktivni diabetik, poté pacient vypije tekutinu obsahující glukózu a po dvou hodinách se znovu změří hodnota cukru v krvi.

Jak diagnostikovat aktivni diabetik?

Platinumohemoglobin diabetes insipidus HbA1c, což naznačuje, do jaké míry je cukr vázán na hemoglobin, je také zkoumán s krevním testem. Zkouška nevyžaduje půst. V tabulce 1 jsou uvedeny referenční hodnoty pro různé hladiny cukru v krvi (s výjimkou gestačního diabetu). Zhoršená glukózová tolerance a zvýšené hladiny cukru v krvi nalačno jsou prekurzory cukrovky.

Běžná hodnota snížená glukózová tolerance zvýšená hladina cukru v krvi nalačno. Hodnota nalačno (mmol/l) gurmán 6, 0 6, 1-6, 9 ≥ 7, 0. Zkušební zatížení hodnotu na 2 hodiny (mmol/l) < 7.8 7.8-11.0 > 11.0. Náhodná hodnota aktivni diabetik u lidí s příznaky, jako je žízeň, velké množství moči, nevysvětlitelné hubnutí (mmol/l) > 11.0 HbA1c (mmol / mol)) ( %)

Vlastní měření glukózy. Aktivní role diabetika je důležitou součástí léčby. Pacient a odborník v péči o cukrovku se shodují na individuální potřebě sebeměřování a načasování a cílech pro ně. Diabetik s inzulínem léčba by měla obecně self-měření alespoň na probuzení v dopoledních hodinách, ve večerních hodinách, před spaním a před jídlem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno